Diskografie

ZPÍVÁM SI, ZPÍVÁM

je po sedmi letech opět průřezovým albem, představuje výběr duchovní hudby převážně 20. stol., skladby inspirované lidovou písní (Dvořák, Fišer, Raichl, Churáček), dva současné cykly dětských písní (Hradecký - Písně kosmické, Slimáček - Pohádkový zvonek) a jednu píseň Václava Štývara.

CD bylo natočeno v letech 2008 a 2009 v sále DDM Třinec v hudební režii Jiřího Pospíšila.

ŠDS 2002

je profilovým albem, tvoří průřez tehdejším repertoárem sboru. V osmnácti skladbách představuje sbor mimo starých autorů (di Lasso, Monteverdi, Franck) tvorbu Antonína Tučapského, Jiřího Laburdy, Zdeňka Lukáše, úpravy lidových písní a dvě táborové písně Václava Štývara.

CD bylo natočeno během června 2002 ve Studiu 1 ČR Ostrava, v hudební režii Jiřího Pospíšila.

PÍSNIČKY ZE STANU

dokumentují písničkovou tvorbu Václava Štývara. 17 převážně táborových dětských písní doplňuje čtveřice písní pro dívčí komorní sbor, navíc je zařazen cyklus písní Antonína Tučapského Válíme sudy. 

CD bylo natočeno ve spolupráci s ČR Ostrava v roce 1997. Hudební režie - Jiří Pospíšil.

KRÁSNÝ DEN

je výběrem z velkého množství písní, natočených v letech 1976 až 1984 s Ostravským rozhlasovým orchestrem. Štývarův dětský sbor se může pochlubit téměř desetiletou spoluprací s tímto profesionálním tělesem, stejně tak i s významnými interprety jako Marie Rottrová, Zdeněk Mann nebo Pavel Novák. Mezi autory písní najdeme takové osobnosti jako J. Brabec, D. Volejníček, J. Nohavica, V. Hons nebo E. Krečmer. 

CAMERATA

CD Camerata je průřezem koncertního repertoáru tohoto sboru. Kromě staré hudby obsahuje skladby českých skladatelů Zdeňka Lukáše, Jana Nováka, Dobroslava Lidmily a Václava Štývara. CD uzavírají dva cykly koled, první v úpravě Antonína Tučapského, druhý v úpravě Václava Štývara. 

CD bylo natočeno ve spolupráci s ČR Ostrava v roce 1996. Hudební režie - Jiří Pospíšil.

DÁŠA, VÁŠA A MUZIKÁČ

je CD ke stejnojmennému zpěvníku Václava Štývara. Autor sestavil výběr svých starších i nových písniček pro žáky 1. stupně základních škol, většina z nich pak byla natočena jak v plné vokálně-instrumentální verzi (vzorová ukázka), tak i ve verzi instrumentálního doprovodu (jakožto pomůcka pro hodiny hudební výchovy). Na natáčení se podílel malý výběr desíti členů ŠDS. 
CD bylo natočeno v Třinci v domácích podmínkách, vydáno nákladem 500 ks.

Vydání zpěvníku i CD bylo financováno z projektu Občanská volba Plzeňského Prazdroje.